نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: نیازمند به راهنمایی:-(

997
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42325
    تشکـر
    15
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نیازمند به راهنمایی:-(

سلام وقتتون بخیر
    من 22سالمه و با یه آقاپسری همسن خودم که همکلاسیم هست و 1ساله دوست هستیم.و خب رابطه ما واقعا از عشق چیزی کم نداشته برای هم تایم میذاشتیم و همه چیزو تقریبا سعی میکردیم بین خودمون حل کنیم.خب اوایل رابطه ایشون بحث رابطه جنسی کامل رو پیش کشیدن و من بهشون گفتم آمادگی این بحثو ندارم و تموم شد.و خب شاید بگم تنها بحث ما تو رابطه هم همین بوده و هست.والان حدودا یک ماهی هست ایشون واقعا گیر داده ب این موضوع و خب من واقعا نمیخوام حدااقل تا جدی شدن خیلی مسائل این اتفاق بیفته...ولی وقتی بهشوت میگم میگن که تو به من اعتماد نداری و فلان و من ب عنوان پارتنر اینو ازت میخوام و منم میگم معلومه هیچ اعتمادی ب هیچکس و هیچ آینده ای نیست...دعوا دوباره شروع میشه و هیچی حل نمیشه...واقعا نمیدونم چیکار کنم
    چنبارم بهشون گفتم میتونی سراغ آدمی بری که نیازهاتو برطرف کنه ولی ناراحت میشه و میگه من ************و باهر دختری نمیخوام..
    واقعا نمیدونم باید چه رفتاری داشته باشم
    بین دوراهی عجیبیم ممنون میشم راهنماییم کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42560
    تشکـر
    2,153
    تشکر شده 50 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : نیازمند به راهنمایی:-(

سلام سپیده جان
    عزیزم رابطه جنسی اصلا برای دوستی که هیچی توش قطعی نیست درست نیست
    همین آدم بعد اینکه حال و هوسش فروکش کنه میره و پشت سرش و نگاه نمیکنه و برای ازدواج و رسمی شدن همه چیز هزارتا بهانه میاره که من ترو دوست دارم اما الان شرایطم فلان شده
    من ترو دوست دارم اما الان پولم فلان شده
    و اینقدر ترو توی ناراحتی قرار میده که هر روز بخوای باهاش بحث کنی و در آخر در جواب بهت میگه می‌دونی چیه ؟
    من تو این مدت متوجه شدم تو اخلاقای بدی هم داری این منو برای ازدواج باتو به تردید انداخته !!

شکست ها از همین موقعیت هایی که طرف نمی‌دونسته چطوری از حریم خصوصی خودش دفاع کنه آغاز شده و میشن

جدی باش برای خودت حریم خصوصی قائل شو و بهش بگو اگر دنبال رابطه ی جنسی هستی باید بدونی من اهلش نیستم ، چون هرزه نیستم
    یعنی چی که چون بهم اعتماد نداری نمیای رابطه جنسی داشته باشیم !!
    تو منو احمق فرض میکنی یا خودتو زدی به احمقی

فکر کردی من با این حرفا احساساتی میشم و تحت تاثیر قرار میگیرم ؟ و خودمو میندازم زیر دست و پات ؟!

بگو به اندازه ای که از خودت و آیندت مایه گزاشتی واسه این رابطه
    منم همون قدر از خودم و احساساتم مایه گزاشتم و قرار نیست بیشتر از این پیش بریم چون نسبت بهم دیگه تا همین حد تعهد داریم ، مگر اینکه همه چیز جدی بشه و شکل ازدواج بگیره
    اون موقع میتونیم باهم باشیم

بعدم بگو تو نمیخواد اعتمادت رو از دست بدی
    چون من با این پیشنهاد شرم آور تو بهت کاملا بی اعتماد شدم

( اینو بهت میگم عزیزم آویزه گوشت کن هیچ پسری هیچ مردی دختری رو که باهاش .... داشته واسه زندگی انتخاب نمیکنه
    مگر یه تعداد خیلی کم که اونم شانسی هستش و هیچ آدم عاقلی با تکیه به شانس چند درصدی خودشو به پسر یا مردی عرضه نمیکنه )

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh79 نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من 22سالمه و با یه آقاپسری همسن خودم که همکلاسیم هست و 1ساله دوست هستیم.و خب رابطه ما واقعا از عشق چیزی کم نداشته برای هم تایم میذاشتیم و همه چیزو تقریبا سعی میکردیم بین خودمون حل کنیم.خب اوایل رابطه ایشون بحث رابطه جنسی کامل رو پیش کشیدن و من بهشون گفتم آمادگی این بحثو ندارم و تموم شد.و خب شاید بگم تنها بحث ما تو رابطه هم همین بوده و هست.والان حدودا یک ماهی هست ایشون واقعا گیر داده ب این موضوع و خب من واقعا نمیخوام حدااقل تا جدی شدن خیلی مسائل این اتفاق بیفته...ولی وقتی بهشوت میگم میگن که تو به من اعتماد نداری و فلان و من ب عنوان پارتنر اینو ازت میخوام و منم میگم معلومه هیچ اعتمادی ب هیچکس و هیچ آینده ای نیست...دعوا دوباره شروع میشه و هیچی حل نمیشه...واقعا نمیدونم چیکار کنم
    چنبارم بهشون گفتم میتونی سراغ آدمی بری که نیازهاتو برطرف کنه ولی ناراحت میشه و میگه من ************و باهر دختری نمیخوام..
    واقعا نمیدونم باید چه رفتاری داشته باشم
    بین دوراهی عجیبیم ممنون میشم راهنماییم کنید
    اگه مایل به رابطه نیستین،اون آقا پسر داره با حرفای تکراری که همه پسرا میزنن میخواد با شما رابطه انجام بده.

همه پسرا اون حرفا میزنن و دنبال رابطه هستن......شوتش کن بره. دقت کنی میگه پارنتر نگفته عاشق یا هرچی. شما فقط یه دختری براش

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    ببین عزیزم احساساتی که به این آقا دارید قابل احترام است اما در هرصورت در مورد ارتباط جنسی شما می توانید تصمیم گیری کنید و خب اگر این مورد انتخاب شما خلاف نظر و باور ایشان است نیاز است که شما توجه کنید که ایشان می توانند به بقیه مسیر ارتباطی نگاه کنند .
    در هرصورت اینکه آینده چه اتفاقی رخ می دهد را نمی دانیم و در مورد ازدواج هم در زمانی که شرایط ازدواج وجود داشت بهتر است تصمیم گیری کنید در این مورد هم بهتر است از خودتان مراقبت کنید چون مشخص نیست آینده چه چیزی رخ می دهد
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)